Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

VSAT Pagėgių rinktinės naujienos

Pagal   /  2017 balandžio 24  /  Komentarų nėra

www.mazoji-lietuva.lt

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių rinktinės Štabe lankėsi gausus būrys prokurorų ir teisėjų iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko, Tauragės. Į susitikimą su Pagėgių rinktinės pasieniečiais atvyko Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius, VSAT vado pavaduotojas pulkininkas Antanas Montvydas, VSAT Ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus viršininkas Viktor Cilindz.

Rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis įžanginėje kalboje pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu, geranoriškumu bei efektyviu problemų sprendimu.

Vadas pristatė susitikimo darbotvarkę bei pakvietė VSAT vado pavaduotoją pulkininką Antaną Montvydą įteikti VSAT apdovanojimą Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokurorui Gintautui Traneliui.

G.Traneliui apdovanojimas įteiktas už tai, kad daugiau nei 10 metų efektyviai tiesiogiai vadovavo, organizavo ir kontroliavo Pagėgių rinktinės atliekamus ikiteisminius tyrimus sunkiausiais VSAT Pagėgių rinktinės veiklos metais , kai vyko milžiniški cigarečių kontrabandos mastai.

Apie rinktinės struktūrą, Pagėgių pasieniečių veiklos rezultatus ir Lietuvos sienos su Rusija apsaugą svečiams papasakojo rinktinės vado pavaduotojas Gintautas Šarauskas.

Jis kalbėjo apie ateities perspektyvas, apie naują Rambyno PKP, iki 2020 metų planuojamą visos sienos su Rusija apsaugą kompleksinėmis stebėjimo sistemomis. Prokurorų ir Pagėgių rinktinės pasieniečių susitikime kalbėta ir diskutuota apie problemas atliekant ikiteisminius tyrimus. Prokurorai kalbėjo dėl darbo organizavimo gerinimo būdų. G.Šarauskas kalbėjo apie konkrečius Pagėgių rinktinėje atliekamus ikiteisminius tyrimus, pateikė 2005 -2016 metų statistiką. Rinktinės vado pavaduotojas G. Šarauskas savo pasisakyme daug dėmesio skyrė ir rezonansinėms byloms, apie kurias savo mintis išdėstė ir susitikime dalyvavę prokurorai bei teisėjai.

Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininkas Rimantas Petrauskas pasisakė apie nusikalstamų veikų, vykdomų per valstybės sieną kvalifikavimą bei efektyvų darbą su Klaipėdos bei Kauno prokurorais.

Klaipėdos ir Kauno apygardos prokuratūrų vadovai ir prokurorai gyrė ikiteisminius tyrimus atliekančių rinktinės pasieniečių darbą, linkėjo ir toliau užtikrinti kvalifikuotą, efektyvų ir spartų bylų tyrimą.

Svečiams pasieniečiai aprodė Pagėgių rinktinės Štabo administracinį pastatą, rinktinės muziejų, šaudyklą, sporto salę, sulaikytos kontrabandos sandėlį.

Prokurorai apžiūrėjo rinktinės teritorijoje esančius muziejinius eksponatus – radijo bangomis valdomą valtelę, kontrabandininkų automobilį „Subaru“, neteisėtam cigarečių gabenimui pritaikytą motociklą „Iž“, naujai ekspozicijoje atsiradusį kontrabandininkų dviratį bei dvi pasieniečių naudotas transporto priemones.

Prokurorai ir teisėjai turėjo galimybę apžiūrėti Panemunės PKP, naujai statomą Rambyno PKP.

Bardinų užkardos vadas Giedrius Ranonis pristatė užkardą bei atnaujintą sienos kontrolės sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →