Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Ekonomika  >  Aktualus straipsnis

Patarimai planuojantiems pirkti siuvimo mašiną

Pagal   /  2018 spalio 17  /  Komentarų nėra

PR

Siuvimo mašina yra labai naudingas daiktas tiems, kurie moka, mokosi ar planuoja mokytis siūti. Pats siuvimas yra ne tik hobis ar darbas, mokėti siūti reikalinga kiekvienam, norinčiam pačiam susitvarkyti suplyšusį rūbą ar naujai pakoreguoti senąjį. Šiais laikais tai gali būti puiki pagalba, kadangi siuvimo mašinos pagalba pasidaryti norimas korekcijas arba susiūti rūbus galima labai greitai ir įdedant minimaliai pastangų.

Siuvimo mašinų pasirinkimas

Siuvimo mašinų rinkoje tikrai yra nemažai, o kiekviena jų turi savo privalumus, patinkančius ja besinaudojantiems žmonėms. Ją rinkitės pagal tai, kam jums jo reikia ir ką planuojate siūti su siuvimo mašina. Todėl toks ir turėtų būti pirmasis žingsnis renkantis siuvimo mašiną – išsiaiškinkite savo poreikius.

  • Elektromechaninė siuvimo mašina. Dažniausiai tokio tipo siuvimo mašinos yra naudojamos dar labai nepatyrusių, ką tik pradėjusių siūti žmonių. Tai bene pats populiariausias variantas, kurio tikrai užtenka norint susisiūti įvairius drabužius namuose. Nuo elektromechaninių siuvimo mašinų pradeda beveik visi siuvėjai, kadangi galimų operacijų skaičius yra nedidelis ir jomis paprasta naudotis.
  • Krašto apmėtymo mašina. Jau pats siuvimo mašinos pavadinimuose išduoda, kad ji yra skirta tiems, kurie nori apsiūti drabužių ar tiesiog audinių kraštus, kad šie neirtų. Dažniausiai su krašto apmėtymo mašinomis galima pačiais įvairiausiai dygsniais apsiūti norimų audinių kraštus, kad šie tarnautų ne tik ilgiau, bet ir gražiai atrodytų.
  • Plokščiasiūlė siuvimo mašina. Šio tipo mašinos charakteristikos yra labai panašios kaip ir pramoninių mašinų, todėl su ja be jokio vargo susiūsite norimus audinius greitai ir kokybiškai. Dažnai plokščiasiūles mašinas žmonės naudoja apatinio trikotažo, maudymosi ar sportinių drabužių siuvimui, kadangi jos yra greitaeigės ir tinkamos siūti šio tipo audinius.
  • Vėlimo mašina. Vėlimo mašinos yra skirtos gaminti įvairiems gaminiams iš vilnos. Tai itin saugus būdas, kuris apsaugo jūsų pirštus nuo susižalojimo. Su ja galima dekoruoti ne tik didelius, bet ir mažus projektus, įvelti mažus ornamentus ir gauti itin gražų ir kokybišką vaizdą bei patį produktą. Ji tinka dekoruoti patiems įvairiausiems gaminiams: antklodėms, drabužiams, dekoratyvinėms pagalvėms, paveikslams, rankinėms, šlepetėms, žaislams ar kitoms namų dekoracijoms.
  • Siuvinėjimo mašina. Siuvinėjimo mašina kiekvienas siuvėjas gali greitai ir paprastai išsiuvinėti norimus ornamentus ar paveiksliukus. Tai nereali galimybė išgauti mėgstamus ir norimus vaizdus be jokių apribojimų. Priklausomai nuo pasirinktos siuvinėjimo mašinos, vienu metu galima siuvinėti ne viena, o net keliomis adatomis, kas patį procesą daro paprastesniu ir žymiai greitesniu, o norimas vaizdas pasiekiamas dar greičiau nei siuvinėjant ranka. Siuvinėjimo mašinų kainos yra pačios įvairiausios, jos priklauso nuo daugelio aspektų, o pagrindinis – ar ji bus naudojama namuose, ar pramonėje. Jeigu jūs norite siuvinėti įvairius audinius namuose, jums pilnai užtektų pigesnės siuvinėjimo mašinos.

Tai tikrai ne vieninteliai siuvimo mašinų variantai. Rinkdamiesi siuvimo mašinas atkreipkite kokių priedų ir privalumų jos turi: siuvimo mašinos greitis, kiek operacijų gali atlikti mašina, kokius siūlus galima į jas įdėti ir su kokiais siūti, pasižiūrėkite, koks yra šaudyklės tipas ir dygsnių ilgiai. Labai praktiška siuvimo mašinos savybės yra jos gebėjimas suformuoti kilpą sagai, taip pat susiųsti paslėptas siūles – jeigu jums irgi tai svarbu, pirkdami mašiną pasirūpinkite kad ji šias operacijas irgi galėtų įvykdyti. Paskaitykite, kokia yra jos funkcija, koks gamintojas. Gamintojas neretai būna vienas svarbiausių aspektų renkantis siuvimo mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Dr. Martynas Purvinas: keliai Nemuno deltoje buvo statomi apsiginklavus vien kastuvais ir karučiais, tačiau jų darbų vaisiais naudotasi šimtmečiais

Plačiau →