Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

Pasveikinta Pagėgių ilgaamžė

Pagal   /  2015 balandžio 24  /  Komentarų nėra

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir seniūnas Dainius Maciukevičius devyniasdešimtojo jubiliejaus proga pasveikino piktupėniškę Gerdą Giedraitytę. Svečius su šypsena pasitikusi jubiliatė išlaikė puikią klausą, regėjimą, aštrų protą ir šviesią atmintį. Šišioniške save vadinanti Gerda kilusi iš Lumpėnų seniūnijos. Juokaudama prisiminė, kad tarybiniais laikais visa sąjunga šventė jos gimtadienį ir visuotines talkas organizavo, mat gimusi ponia Gerda tą pačią dieną, kaip ir praeities ideologijos propaguotas visų tautų vadas.

„Ūkio laikais“ dirbo vyriausiosios buhalterės pavaduotoja, ponia Gerda iki šiol išsaugojo analitinį mąstymą, sakėsi mėgstanti žiūrėti politines bei finansines laidas per televiziją. Buvo nuostabu klausytis jos atsiminimų apie jaunystę, samprotavimų apie Lietuvos ir pasaulio šiandieną. Tądien p. Gerdos namuose svečiavosi giminaičiai iš Vokietijos, kur, pasak kartu su sukaktuvininke gyvenančio brolio, yra išvykę beveik visi artimieji.

Paklausta apie ilgaamžiškumo paslaptį, sukaktuvininkė atsakė, kad „reikia ramiai būti“ ir, nusišypsojusi, paglostė netikėtai greta įsitaisiusį šuniuką, kurių, pasak jubiliatės, turinti ne vieną ir labai mylinti. Ir tikrai – iš šios moters dvelkianti vidinė ramybė labai paveiki.

Svečiai paliko jubiliatės namus linksmai juokaudami, kad susitiks po penkerių metų švęsti kito jubiliejaus.

Dar daug saulėtų dienų, Jums, mieloji ilgaamže!

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 

 

IMG_0136

  • Paskelbta: 6 m. atgal į 2015 balandžio 24
  • Autorius:
  • Paskutinė redagavimo data: balandžio 24, 2015 @ 10:27 am
  • Šaltinis: Aktualijos

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →