Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

Pagėgius aplankė Valterio Kristupo Banaičio dukterėčia Evelyn Jovanovič

Pagal   /  2016 liepos 11  /  Komentarų nėra

IMG-7962-28991

Valterio Kristupo Banaičio dukterėčia Evelyn Jovanovič iš Vokietijos ir Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys

Ingrida JOKŠIENĖ, Pagėgių savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys priėmė garbingą viešnią – Bitėnuose palaidoto vargonininko, chorvedžio, publicisto, kompozitoriaus, visuomenininko, daug nuveikusio Lietuvos tautos ir valstybės labui, Valterio Kristupo Banaičio dukterėčią Evelyn Jovanovič iš Vokietijos. Ši moteris V. K. Banaičio sesers Evos Banaitytės – Koch dukra, buvusi anglų, ispanų ir prancūzų kalbų vertėja, ilgą laiką dirbusi su įvairiais bendradarbiavimo tarp miestų projektais visame pasaulyje.Šiuo metu tvarko savo mamos ir mamos brolio Valterio, kuris visą laiką gyveno su jais nes sirgo ir šeimos neturėjo, palikimą.

Vicemeras išsakė nuoširdžios pagarbos žodžius garbingam šviesuoliui, o poniai, atminimui įteikė knygą apie Pagėgių kraštą.

Viešnia džiaugėsi dovana ir Savivaldybės vadovams dėkojo už pagarbų požiūrį į tautos istoriją ir šią istoriją kūrusius iškilius šviesuolius, džiaugėsi nuolatine kapų priežiūra. Buvo sužavėta jaukiu Pagėgių miestu, domėjosi jo istorija, dėkojo už šiltą priėmimą ir pažadėjo dar ne kartą sugrįžti. Sakėsi norinti pažinti šį kraštą, juolab jos mama ir dalis šeimos ilgą laiką gyveno Tilžėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →