Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka turi vadovą

Pagal   /  2017 vasario 23  /  Komentarų nėra

Nuo praeitos savaitės Pagėgių savivaldybės viešėjai bibliotekai pradėjo vadovauti nauja direktorė Milda Jašinskaitė – Jasevičienė, kuri laimėjo konkursą į laisvą vadovo vietą. Milda Jašinskaitė – Jasevičienė – 2008 m. baigė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnaziją, o 2013 m. – Klaipėdos universitete lietuvių filologijos bakalauro studijas. Kaip kalba naujoji vadovė, ji niekada nebuvo nutolusi nuo Pagėgių. Užimtumo specialiste dirbo Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centre, muzikos mokytoja – Pagėgių lopšelyje-darželyje, trejetą metų dirbo lietuvių kalbos ir muzikos mokytoja Šiaurės Airijos Armagh‘o savaitgalinėje lietuvių mokykloje „Gintarėliai“. Nuo 2014 metų p. Milda dirbo Pagėgių savivaldybės mero patarėja, viešųjų ryšių specialiste.

Pasak naujosios vadovės, bibliotekos darbas kartais tylus ir nematomas, tačiau ši įstaiga yra tapusi vienu svarbiausiu krašto informacijos ir bibliotekinės kraštotyros centru – čia suteikiama atvira prieiga prie informacijos šaltinių, teikiamos kokybiškos informacinės paslaugos, kuriama informacinė ir žinių visuomenė, skatinamas skaitymas ir skleidžiama mokymosi visą gyvenimą idėja.

Į užtarnautą poilsį išėjus bibliotekos viziją ir koncepciją kūrusiai, ilgametei direktorei Elenai Stankevičienei, biblioteka neturėjo vadovo. Naująją direktorę bibliotekos darbuotojai džiugiai pasitiko ne tik su gėlių puokšte ir gražiais linkėjimais, bet ir su visai nekukliu nuveiktų darbų kraičiu: kartu su filialais pernai suorganizuoti 560 renginiai (konferencijos, parodų pristatymai, literatūrinės popietės, šventės, minėjimai ir kt.). Biblioteka administruoja 101 143 vnt. knygų fondą. Per metus apsilanko vidutiniškai per 60 tūkstančių lankytojų. Priimamos ekskursijos, o bibliotekos interneto svetainėje www.pagegiusvb.lt pernai apsilankė per 12 000 lankytojų.

Pasak naujosios bibliotekos vadovės, sako puikiai susipažinusi su bibliotekos darbo specifika, visada žavėjosi šios įstaigos darbais, su malonumu lankėsi renginiuose ir savo darbe stengsis nenuleisti pasiekto lygio kartelės. „Esu pagėgiškė, myliu šį miestą ir, būdama šios ypatingos kultūros įstaigos vadove, stengsiuos, kad bibliotekos veikla garsintų Pagėgių kraštą, neštų pasauliui gerą žinią apie čia gyvenančius ir dirbančius žmones“

Belieka palinkėti gero starto, naujų idėjų ir kūrybingos veiklos.

 

Savivaldybės specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →