Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Kultūra  >  Aktualus straipsnis

Pagėgiškis – Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso ,,Tramtatulis“ -2017 nugalėtojas rajoniniame etape

Pagal   /  2017 kovo 8  /  Komentarų nėra

www.mazoji-lietuva.lt

Kovo 2 d. Šilutėje, Hugo Šojaus muziejuje, vyko 2017 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas „Tramtatulis“ (rajoninis turas). Konkurse dalyvavo ir trys moksleiviai iš Pagėgių savivaldybės: Stoniškių pagrindinės mokyklos mokiniai Augustas Reikertas ir Kristina Rupšytė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos moksleivė Laura Jankovskytė.

Svečio teisėmis į šventę buvo pakviesta 2015 m. ,,Tramtatulio“ laureatė Pagėgių Algimanto Mackaus moksleivė Aurelija Jankauskytė, kuri savo pasakojimu ir pradėjo šventę. Konkurso organizatorė Rasa Gailiuvienė dar kartą padėkojo Aurelijai už savo regiono liaudies tautosakos sklaidą ir įteikė dovanėlę

Visi dalyvavusieji konkurse, buvo verti pagyrimo. Džiugu buvo išgirsti konkurso rezultatus: Stoniškių pagrindinės mokyklos moksleivis Augustas Reikertas (mokyt. Vida Gečienė) tapo rajoninio turo laureatu ir balandžio 1 d. vyks į Klaipėdos etnokultūros centrą, į regioninį ,,Tramtatulio“ turą.

Dalyvauti konkurse moksleivius ir mokytojus skatino, teikė reikiamą pagalbą,  organizavo ir konsultavo  Pagėgių kultūros centro etninės kultūros specialistė Aksavera Mikšienė.

Pagėgių kultūros centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

„Palangos dienos“ kviečia prisiminti istoriją ir linksmai švęsti kurorto gimtadienį

Plačiau →