Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Mažoji Lietuva  >  Pagėgių savivaldybė  >  Aktualus straipsnis

Pagėgiškis Antanas Merkevičius iškovojo sidabrą imtynininkų turnyre, Smolenske

Pagal   /  2017 rugpjūčio 24  /  Komentarų nėra

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių mokytojas Antanas Merkevičius atvirame Rusijos federacijos laisvųjų imtynių meistrų čempionate iškovojo sidabrą.

Liepos 27-28 dienomis Smolenske vykusiame čempionate dalyvavo daugiau kaip 100 atletų iš visų Rusijos regionų bei laisvųjų imtynių meistrai iš Baltarusijos, Kazachstano, Latvijos ir Lietuvos. Čempionato dalyviai dėl nugalėtojų titulo varžėsi 7-iose amžiaus grupėse (nuo 35 iki 70 metų). Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo šešios svorio kategorijos.

Antanas Merkevičius kovojo ,,D“ grupėje (51-55 metai), 70 kg svorio kategorijoje. Vienintelis Lietuvos atstovas ant imtynių kilimo susitiko su dviem varžovais iš Buriatijos respublikos bei Kabardino – Balkarijos atletu. Buriatijos atstovai patyrusiam lietuviui rimčiau pasipriešinti nesugebėjo ir buvo nugalėti aiškia persvara. Tačiau lemiamoje kovoje dėl čepiono vardo sėkmė lydėjo Muaedą Kogotyževą.

Minėtas čempionatas Antanui Merkevičiui – vienas iš paskutiniųjų varžybų maratone ruošiantis Pasaulio imtynių veteranų čempionatui, kuris vyks spalio 10-15 dienomis Plovdivo mieste Bulgarijoje. Antanas atsakingai ruošiasi svarbiausioms metų varžyboms ir aktyviai dalyvauja varžybinėje veikloje: sausio mėnesį dalyvavo Lietuvos imtynių čempionate, balandžio mėnesį tapo Tarptautinio V. Batečko vardo laisvųjų imtynių turnyro Kalinigrade prizininku, gegužę sportinį meistriškumą demonstravo Bauske veteranų spartakiadoje Latvijoje bei tapo čempionu, liepos mėnesį Lietuvos paplūdimio čempionate kaip vyriausias čempionato dalyvis įrodė, jog amžius nėra kliūtis siekti savo tikslo.

2016 metų Pasaulio veteranų laisvųjų imtynių vicečempionas tikisi, kad ir šiais metais sėkmingai kovos dėl aukščiausio apdovanojimo pasaulio imtynių čempionate.

Pagėgių savivaldybės informacija

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Sausio 15-oji Pagėgių krašte

Plačiau →