Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

„Lietuvininkų vilties“ premija šiemet niekam nebus skirta

Pagal   /  2016 lapkričio 8  /  Komentarų nėra

lietuvininku-vilties-statulele-m

www.silutesetazinios.lt

Naujas „Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas paaiškės tik kitų metų pradžioje, o premija jam bus įteikta vasario 16 d., minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Taip nusprendė Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, „Šilutės ETA Žinioms“ sakė Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų ir sporto koordinatorė) Simona Skuodaitė.

Anksčiau „Lietuvininkų vilties“ premija buvo teikiama lapkričio mėnesį. Tačiau, anot S. Skuodaitės, pagerbti laureatų susirinkdavo mažai žmonių, esą todėl, pasitarus su savivaldybės meru ir Kultūros skyriumi, šį šventinį renginį buvo nuspręsta nukelti į Vasario 16-ąją.

Nors kandidatų atranka bus paskelbta tik gruodžio viduryje, tačiau, pasak S. Skuodaitės, vienas galimas kandidatas jau yra žinomas – tai Rimvydas Petrauskis, su Katyčių jaunimu daug dirbantis mokytojas, kuriam gerų žodžių nešykšti ne tik katytiškiai, bet ir kitos rajono jaunimo organizacijos.

„Lietuvininkų vilties“ premija skiriama asmeniui ar organizacijai (jaunimo organizacija, su jaunimu dirbanti organizacija), kurie buria jaunus žmones, skatina jų iniciatyvas ir bendruomeniškumą.

Premiją sudaro laureato diplomas, piniginė premija ir premijos statulėlė.

„Lietuvininkų vilties“ premijos laureatai

http://www.silutesetazinios.lt/77945/%e2%80%9elietuvininku-vilties%e2%80%9c-premija-siemet-niekam-nebus-skirta/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →