Įkeliama...
Jūs esate čia:  Pradžia  >  Aktualijos  >  Aktualus straipsnis

Festivalis „Karklė 2011“ pakeitė orų prognozę

Pagal   /  2014 birželio 1  /  Komentarų nėra

Nors penktadienį ir šeštadienį orų prognozė pajūryje žadėjo lietų, festivalis „Karklė 2011. Live music beach“ muzika ir pramogomis, regis, ėmė ir blogą orą nuvijo šalin.

Nors penktadienį ir šeštadienį orų prognozė pajūryje žadėjo lietų, festivalis „Karklė 2011. Live music beach“ muzika ir pramogomis, regis, ėmė ir blogą orą nuvijo šalin.

Penktadienį, 2011 m. rugpjūčio 12 d., visą dieną lijo, tačiau vakarop, kai turėjo startuoti festivalio koncertai, debesys išsisklaidė, lietus liovėsi, išlindo saulė ir pirmoji festivalio grupė – „Happyendless“ – jau koncertavo vyraujant šauniam orui. Lietus nebepasirodė ir koncertuojant kitoms festivalio grupėms. Dalyvius linksmino „Colours of bubbles“, grupė „Fiction plane“ iš Jungtinės karalystės, kurios lyderis yra garsiojo Stingo sūnus.

Taip pat pasirodė grupė „Liūdni slibinai“, o vakaro kulminacija tapo legendinės grupės „Antis“ pasirodymas. Beje, grupei tai buvo jubiliejinis 50-asis koncertas po atsikūrimo, o jos lyderis Algirdas Kaušpėdas scenoje atšventė savo 58-ąjį gimtadienį. Muzikantas, pasipuošęs raudonomis blizgančiomis kelnaitėmis kartu su grupe linksmino gausiai susirinkusią publiką, o galiausiai sukėlė tikrą euforiją, atlikdami visiems gerai žinomus kūrinius „Kažkas atsitiko“, „Zombiai“ ir „Alyvos“. Po „Anties“ trokštantys dar muzikos skubėjo į grupių „Thundertale“ bei kaimynų latvių „Instrumenti“ pasirodymus.

Šeštadienį, rugpjūčio 13 d., paneigdama visas blogas prognozes nuo pat ryto skaisčiai švietė saulė. Festivalio dalyviai, kai kurie išlindę iš palapinių miestelio, kai kurie atvykę į teritoriją iš naujo, belaukdami koncertų leidosi į pramogas. Čia laukė įvairios atrakcijos ir žaidimai, vandens pramogos, sportinės užduotys ir kitokios linksmybės. Festivalio dalyviai galėjo apsipirkti rankdarbių turgelyje, pailsėti ant sėdmaišių, paskaityti knygas, o vakarais net stebėti kino seansus po atviru dangumi.

Muzikinę šeštadienio dalį pradėjo Kopų scenoje pasirodžiusi grupė „Karma“. Iš poilsio dalyvius išbudino energingieji „Freaks on floor“, vėliau pasirodė Nojus su grupe, „Saulės kliošas“. Dar daugiau žmonių susirinko į Jurgos Šeduikytės surengtą koncertą. Tiesa, lyriškų dainų atlikėja ėmė ir netikėtai prišaukė lietų. Tik klausytojų tai neišbaidė – šie apsiginklavę skėčiais, lietpalčiais bei kitokiomis išmoningomis apsaugos nuo lietaus priemonėmis klausėsi ilgai laukto dainininkės koncerto.

Lietus po truputį rimo koncertuojant grupei iš Estijos „Tanel padar ant the sun“, o pasirodžius šviežiam Erikos Dženings ir Jurgio Didžiulio šeimyniniam duetui „Ball & chain“ jau visai liovėsi.

Itin didelį būrį dalyvių sutraukė ilgai lauktas, paskutinis grupės SEL turo „Aš kaip žąsis“ koncertas. Minia užpildė visą aikštę prie pagrindinės scenos ir šėlo skambant žymiausioms ir energingiausioms Egidijaus Dragūno dainoms. Nors publika ilgai nenorėjo paleisti dainininko, tačiau į dar vieną koncertą jau kvietė Mantas su savo akustine programa. Nuraminęs festivalio dalyvius lyriškomis dainomis, jis išlydėjo minią žiūrovų į paskutinį festivalio akcentą – grupės „G&G sindikatas“ pasirodymą.

Minėtų grupių pasirodymais festivalio vakarai nesibaigė. Tiek penktadienį, tiek šeštadienį iki paryčių linksmintis kvietė „Jagerbull“ klubas su įvairių didžėjų pasirodymais bei Švyturio menų doko zona su įvairių grupių koncertais.

Sekmadienį, rugpjūčio 14-ąją, ne visi skubėjo skirstytis. Daugelis dar mėgavosi pramogomis, jūros teikiamais malonumais ir laukė Kosto Smorigino pasirodymo.

Villiaus Mačiulaičio nuotr.

Eglė Ruškutė, „http://www.ve.lt/naujienos/laisvalaikis/renginiai/festivalis-karkle-2011-pakeite-oru-prognoze-617278/“, 2011 m. rugpjūčio 16 d.

  • Paskelbta: 7 m. atgal į 2014 birželio 1
  • Autorius:
  • Paskutinė redagavimo data: birželio 1, 2014 @ 7:38 pm
  • Šaltinis: Aktualijos

Galbūt jums naudinga...

Renginys Šereiklaukio dvare

Plačiau →