Atnaujinta: 2014-04-20

Naujienos
Straipsniai
Straipsnių paieška
Redakcinė kolegija
Rėmėjai
Lietuvos istorijos laikraštis "Voruta"

 

Lietuvių
Lenkų
Rusų
Anglų
Vokiečių
Boksininkas E. Petrauskas iškovojo Lietuvai antrąjį kelialapį į Londono olimpines žaidynes

   Antrąją pergalę Turkijoje vykstančiame Europos zonos olimpiniame bokso atrankos turnyre iškovojo traksėdiškis Evaldas Petrauskas.

   Antradienį, 2012 m. balandžio 17 d., svorio kategorijos iki 60 kg (27 dalyviai – 4 kelialapiai) aštuntfinalyje lietuvis 13:8 (4:2, 4:4, 5:2) nugalėjo slovaką Tomašą Vano ir pateko į ketvirtfinalį.

   Trečiadienį, balandžio 18-ąją, lemiamoje dvikovoje dėl kelialapio į Londono olimpiadą E. Petrauskas susitiko su Airijos vicečempionu Davidu Oliveriu Joyce’u, kuris aštuntfinalyje 22:14 (7:6, 8:4, 7:4) nugalėjo vokietį Arturą Brilą.

   Antradienį vakare Edgaras Skurdelis svorio kategorijos iki 56 kg (22 dalyviai – 4 kelialapiai) aštuntfinalyje suremė pirštines su 2010 metų Europos pirmenybių prizininku baltarusiu Sergejumi Kunicynu.

   Kovą dėl kelialapio į olimpiadą tęs ir Vitalijus Subačius, kuris svorio kategorijos virš 91 kg (20 dalyvių – 2 kelialapiai) ketvirtfinalyje išmėgins jėgas su devyniolikmečiu Turkijos boksininku Erhanu Muhammedu Aci.

   Pirmąsias kovas atrankos turnyre Turkijoje pralaimėjo ir iš varžybų jau pasitraukė 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių dalyvis Daugirdas Šemiotas bei Vladimiras Milevskis.

   Lietuvos boksininkai jau turį vieną olimpietį – Londone boksuosis praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas Egidijus Kavaliauskas (69 kg).

   Olimpiniame atrankos turnyre Trabzone 196 atletai iš 36 Senojo žemyno valstybių kovoja dėl 26-ių kelialapių į Londono olimpines žaidynes.

   Boksopasaulis.lt

   Boksopasaulis.lt nuotr.
 
 

E. Petrauskas iškovojo kelialapį į Londono olimpines žaidynes

 

"http://www.laikrastis.visiems.lt/", 2012 m. balandžio 19 d.
kontaktiniai lęšiai
VESTUVIU FOTOGRAFAS
Įdomios naujienos
Paskola
prekių pervežimas iš uk
Renginiai Vilniuje
Studijos Užsienyje
Torrent
Visos dienos akcijos
Mobiliųjų telefonų reitingai
reklama
drobes
foto dovanos
Naujos įmonės
Moteriska avalyne
kreditas
dantu implantai kaune
Paskolos bedarbiams
Paskolos be užstato
Snieglentes
polikarbonatas
fotografas