Atnaujinta: 2014-04-16

Naujienos
Straipsniai
Straipsnių paieška
Redakcinė kolegija
Rėmėjai
Lietuvos istorijos laikraštis "Voruta"

 

Lietuvių
Lenkų
Rusų
Anglų
Vokiečių
Vaikams apie pavasario šauklius – paukščius

   Kovas ateina pavasarį. Šį mėnesį visa, kas gyva, keliasi iš žiemos miegų. Iš šiltesnių kraštų ima grįžti paukščiai. Ir šventės – „paukštiškos“. Nespėji per Kazimierą išgirsti vieversėlio, o štai jau keturiasdešimties paukščių diena, dar vėliau, per Juozines, – pempės diena, o dar po savaitės – gandrinės. Šį mėnesį diena pasiveja naktį ir ją pralenkia.

   Visiems ši žiema įkyrėjo, dažnas su nekantrumu laukia pavasario, o ypač mažieji, kad laukimas neprailgtų, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filialo bibliotekininkė Regina Juškienė kartu su mokytoja Rita Pečiuliene, sumanė antrokams apie paukščius ir pavasario šventes papasakoti, apie papročius ir tradicijas pakalbėti. Juk nespėsime nė apsidairyti, Verbas švęsime, o po savaitės kiaušinius numarginę velykaičiais džiaugsimės, kalbėjo mokytoja.

   Susibūrę bibliotekon į mažą kolektyvą, vieni kitus stebėdami ir papildydami, džiaugėsi, draugavo, spalvotą ir visada įdomų knygų pasaulį, padedant bibliotekininkei Reginai, mokėsi pažinti. Vaikų nuoširdžios šypsenos ir švelnus juokas bylojo, kad jiems buvo įdomu.

   Bibliotekininkė pakvietusi nepamiršti bibliotekos ir kuo dažniau į ją užsukti, tradiciškai savo mažuosius skaitytojus pamalonino saldainiais.

   Autorės nuotr.
 
 

Vaikams apie pavasario šauklius – paukščius

 
 
 
 
 

Violeta Astrauskienė, "http://www.siluteszinios.lt/vaikams-apie-pavasario-sauklius-%e2%80%93-paukscius/", 2012 m. kovo 19 d.
kontaktiniai lęšiai
VESTUVIU FOTOGRAFAS
Įdomios naujienos
Paskola
prekių pervežimas iš uk
Renginiai Vilniuje
Studijos Užsienyje
Torrent
Visos dienos akcijos
Mobiliųjų telefonų reitingai
reklama
drobes
foto dovanos
Naujos įmonės
Moteriska avalyne
kreditas
dantu implantai kaune
Paskolos bedarbiams
Paskolos be užstato
Snieglentes
polikarbonatas
fotografas