Atnaujinta: 2014-04-16

Naujienos
Straipsniai
Straipsnių paieška
Redakcinė kolegija
Rėmėjai
Lietuvos istorijos laikraštis "Voruta"

 

Lietuvių
Lenkų
Rusų
Anglų
Vokiečių
Vaikų kultūros diena viešojoje bibliotekoje

   Trečiadienį, 2011 m. kovo 30 d., Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo triukšminga – dvi valandas skaitykloje šurmuliavo Žibų pradinės mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis Rita Krikščiūniene, Raimonda Mockuviene ir Loreta Labanauskiene bei vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ auklėtiniai (vad. Danguolė Čeliauskienė bei Loreta Vilkienė).

   Šį rytmetį knygos bičiuliai – „žibukai“ bibliotekoje rado prieglobstį, mat jų mokykla buvo „okupuota“ garbių svečių. Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė Liuda Nausėdienė vedė viktoriną „Pažįstu raštą, knygą ir jos herojus”. Viktoriną sudarė klausimai apie knygas, raštą, biblioteką ir kitus įdomius dalykus. Į juos atsakydami vaikai turėjo gerokai pasukti galveles. Renginio metu pavyko patikrinti ne tik mokinių žinias, bet ir jų miklumą, kūrybiškumą. Klausimai vaikams nesukėlė didelių keblumų – ketvirtokai puikiai susidorojo su užduotimis, kurios mokiniams pakėlė nuotaiką, nežiūrint į tai, jog visos viktorinos metu vyko „nuožmi“ kova, kuris atsakys pirmesnis. Už teisingus atsakymus dalyviai buvo apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis.

   Darželinukai atliko programą „Šokim, trypkim, netingėkim“, kurios metu panaudojo pasakojamosios bei dainuojamosios tautosakos elementus: lietuvių liaudies mįsles, žaidimus, šokius, kt. Taip pat šio vaikų darželio teatro grupė pristatė pačių sukurtą meninę inscenizaciją „Visur gerai, bet namuose geriausia“. Renginio auditorijai teko „pabuvoti“ įvairiausiuose žemės kampeliuose, regėti ir pažinti kitas kultūras, aprėdus, gyvūnus, augmeniją, kt.

   Po renginio bibliotekoje mokiniai su gera nuotaika ir entuziazmu patraukė į Šilutės muziejų pasisemti naujų žinių ir įspūdžių.

   Autorės nuotr.

   
 
 

Vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ etnokultūrinė programa

 

Vita Gerulienė, "http://www.siluteszinios.lt/vaiku-kulturos-diena-viesojoje-bibliotekoje/", 2011 m. balandžio 6 d.
kontaktiniai lęšiai
VESTUVIU FOTOGRAFAS
Įdomios naujienos
Paskola
prekių pervežimas iš uk
Renginiai Vilniuje
Studijos Užsienyje
Torrent
Visos dienos akcijos
Mobiliųjų telefonų reitingai
reklama
drobes
foto dovanos
Naujos įmonės
Moteriska avalyne
kreditas
dantu implantai kaune
Paskolos bedarbiams
Paskolos be užstato
Snieglentes
polikarbonatas
fotografas