Atnaujinta: 2014-04-24

Naujienos
Straipsniai
Straipsnių paieška
Redakcinė kolegija
Rėmėjai
Lietuvos istorijos laikraštis "Voruta"

 

Lietuvių
Lenkų
Rusų
Anglų
Vokiečių
Šilutės rajono savivaldybei už aplinkos tausojimą – „Europos burė“

   Šilutės rajono savivaldybės administracijos Planavimo ir plėtros skyriaus vedėja Rasa Bičkauskienė ir vyriausioji specialistė Rasa Kmitienė parvežė Savivaldybės administracijos pelnytą „Europos burę“. Skambant gyvo džiazo orkestro muzikai, kurią atliko B. Dvariono devynmetės muzikos mokyklos bigbandas, buvo įteiktas garbingas prizas Šilutei.

   Gruodžio pradžioje balsavę DELFI skaitytojai paskelbė savo verdiktą – išrinkti geriausi Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojami projektai. 2010 m, gruodžio 13 d. įvykusiame renginyje „ES paramos kontaktų mugė 2010“ daugiausiai balsų surinkusių projektų vykdytojams buvo įteikti apdovanojimai. Tai stiklinės statulėlės „Europos burės“, simbolizuojančios padėką už aktyvumą ir pastangas kurti geresnę Lietuvą.

   Finansų ministerijos kartu su kitomis ES struktūrinę paramą administruojančiomis institucijomis rengiamuose rinkimuose „Europos burės 2010“ dalyvavę projektai iš viso surinko daugiau nei 31 tūkst. DELFI lankytojų balsų.

   Lietuvos Respublikos finansų ministrė Ingrida Šimonytė kvietime į iškilmingą renginį rašė: „Šiuo metu mūsų šalyje įgyvendinama daugiau kaip 3600 projektų, iš dalies finansuotų ES fondų lėšomis. Bendra projektų vertė jau viršijo 18 mlrd. litų. Be abejonės, tai yra labai rimta investicija į Lietuvos ateitį. Antra vertus, investicijos yra nieko vertos, jei šalia jų nėra žmonių – projektų vykdytojų, specialistų, tarnautojų. Dėl to noriu padėkoti už pastangas ir pasidžiaugti kartu su Jumis – žmonėmis, kurie yra tikrieji Lietuvos kūrėjai.“

   Nominacijoje „Europos burės“ už aplinkos tausojimą – Šilutės rajono savivaldybės projektas „Šyšos upės vagos išvalymas ir senvagės valymo darbai Šilutės mieste“. Šilutės širdis bei miesto arterija „Šyša“ atgims naujam gyvenimui – bus valomas jos dugnas, siurbiamas dumblas, taip pat tvarkoma senvagė: platinama kilpa, formuojamas unikalus kraštovaizdis.

   Savivaldybės vadovai Meras Virgilijus Pozingis bei Administracijos direktorius Šarūnas Laužikas didžiuodamiesi šiuo apdovanojimu pastebėjo, jog tai puikus įvertinimas baigiant 2010 m., taip pat didžiulė paskata sureguliuoti bures tolesniam bei teisingam kursui.

   Planavimo ir plėtros skyriaus vedėja Rasa Bičkauskienė sakė, jog labai džiaugiasi įvertinimu, nes Savivaldybės projektas nurungė gana stiprių konkurentų: Valstybės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos ir UAB „Šiaurės vandenys“ projektus. „Džiaugiuosi, jog žmonės patikėjo, kad mums šis projektas reikalingas, tai įrodė komentarai DELFI portale.“

   Visom 12 nominacijų buvo pateikta 92 projektai, iš kurių 36 projektus varžytis dėl burių apdovanojimo atrinko 20 nepriklausomų ekspertų, po 3 kiekvienai nominacijai. Toliau nominantų likimą sprendė Lietuvos gyventojai balsuodami už geriausius DELFI portale. Šilutės rajono savivaldybės projektas „Šyšos upės vagos išvalymas ir senvagės valymo darbai Šilutės mieste“ surinko net 1352 Lietuvos gyventojų balsą.
 
 

Pelnytoji „Europos burė“

 

Šilutės rajono savivaldybės informacija, "http://www.zemaitijosgidas.lt/index.php?cid=45&new_id=80114", 2010 m. gruodžio 15 d.
kontaktiniai lęšiai
VESTUVIU FOTOGRAFAS
Įdomios naujienos
Paskola
prekių pervežimas iš uk
Renginiai Vilniuje
Studijos Užsienyje
Torrent
Visos dienos akcijos
Mobiliųjų telefonų reitingai
reklama
drobes
foto dovanos
Naujos įmonės
Moteriska avalyne
kreditas
dantu implantai kaune
Paskolos bedarbiams
Paskolos be užstato
Snieglentes
polikarbonatas
fotografas