Atnaujinta: 2014-04-24

Naujienos
Straipsniai
Straipsnių paieška
Redakcinė kolegija
Rėmėjai
Lietuvos istorijos laikraštis "Voruta"

 

Lietuvių
Lenkų
Rusų
Anglų
Vokiečių
Dalyvaukite projekto „Bibliotekos pažangai“ rašinių konkursuose

   F. Bajoraičio viešoji biblioteka kviečia dalyvauti projekto „Bibliotekos pažangai“ rašinių konkurse „Tavo gyvenimą pakeitė internetas?“ ir konkurse „Atvirukai iš gimtinės“.

   Projektas „Bibliotekos pažangai“ kviečia dalyvauti rašinių konkurse „Tavo gyvenimą pakeitė internetas?“ Jums reikės aprašyti, kaip jūsų ar jūsų pažįstamo gyvenimas pasikeitė atradus internetą, kokie atradimai nustebino, kokie sunkumai užklupo ir kaip jie buvo įveikti. Pasakojimus (lietuvių kalba, ne ilgesnius nei 1 300 spaudos ženklų, įskaitant tarpus) iki š. m. rugsėjo 28 dienos siųskite adresu info@bibliotekospazangai.lt.

   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą Laiške būtinai nurodykite savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą).

   Rašinius vertins komisija, kurią sudaro projekto „Bibliotekos pažangai“ ir naujienų portalo DELFI atstovai, tinklaraštininkai ir komunikacijos specialistai. Geriausi rašiniai bus publikuojami portale „Delfi.lt“, įdomiausių istorijų autoriai galės laimėti mažą nešiojamąjį kompiuterį.

   Projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamo konkurso „Atvirukai iš gimtinės“ tikslas – išrinkti gražiausią ir įdomiausią nuotrauką, atspindinčią Lietuvos krašto grožį, žymias ir lankytinas vietas, dalintis krašto vaizdais ir papildyti interneto enciklopediją vaizdine medžiaga. Konkursas vyks iki 2010 m. lapkričio 15 d.

   Konkurse gali dalyvauti bibliotekų lankytojai bei darbuotojai. Norintys dalyvauti konkurse, turi užsiregistruoti interneto svetainėje www.grazitumano.lt.

   Dalyviai turi nufotografuoti ir įdėti į svetainę Lietuvos teritorijoje darytas nuotraukas, kuriose užfiksuota gimtojo krašto gamta, žymios ir lankytinos vietos, paminklai, kultūros paveldo objektai, žmonės ir papročiai. Vienas dalyvis į svetainę gali įkelti iki 15 atvirukų. Išsamų atvirukų įdėjimo vadovą su detaliais paaiškinimais rasite svetainės skyriuje „Pagalba vartotojams“, taip pat akcijos aprašyme (apie konkursą „Atvirukai iš gimtinės“).

   Vertinant atvirukus bus atsižvelgiama į jų meninį lygį, kompoziciją, originalumą, techninę kokybę – vaizdų tvarkymo programų panaudojimą (privalumas). Jei, komisijos nuomone, keli Atvirukai verti laimėti pagrindinį prizą, laimėjimas atiteks tam dalyviui, kuris bus įkėlęs į svetainę daugiau atvirukų.

   Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2010 m. lapkričio 22 d. Pirmos vietos konkurso laimėtojas bus apdovanotas konkurso rėmėjų įsteigtu prizu – veidrodiniu fotoaparatu ir fotografijos knyga. Mariaus Jovaišos albumas „Neregėta Lietuva“ atiteks atvirukui, nugalėjusiam vienoje iš keturių kategorijų: atvirukai iš Aukštaitijos, atvirukai iš Dzūkijos, atvirukai iš Žemaitijos, atvirukai iš Suvalkijos. Metinė pasirinkto žurnalo prenumerata bus skirta 3 aktyviausioms bibliotekoms, pritraukusioms daugiausiai konkurso dalyvių. Fotografijos knygomis bus apdovanoti 3 daugiausiai Svetainės lankytojų balsų surinkę atvirukai.

   Daugiau informacijos apie konkursą galite sužinoti: paskambinę informaciniu telefonu 8 521 53377 arba parašę el. laišką adresu projektas@bibliotekospazangai.lt.

   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą.

   „Šilutės žinių“ archyvo nuotr.
 
 

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka

 

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrius, "http://www.siluteszinios.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=8332&Itemid=112", 2010 m. rugsėjo 27 d.
kontaktiniai lęšiai
VESTUVIU FOTOGRAFAS
Įdomios naujienos
Paskola
prekių pervežimas iš uk
Renginiai Vilniuje
Studijos Užsienyje
Torrent
Visos dienos akcijos
Mobiliųjų telefonų reitingai
reklama
drobes
foto dovanos
Naujos įmonės
Moteriska avalyne
kreditas
dantu implantai kaune
Paskolos bedarbiams
Paskolos be užstato
Snieglentes
polikarbonatas
fotografas